• Bizi Arayın:+90 507 058 80 00
  • Adres: Aydınevler Mah. 5509 Sok. No:2 Masalevleri Daire:5 Manavgat / Antalya

Manavgat Foseptik Çekimi

27-02-2024 10:52:00

Manavgat Foseptik Çekimi

Manavgat foseptik çekimi hizmeti sunan firmamız alt yapısı olmayan yerlerde ve noktalarda pis su giderlerini toplandığı foseptik çukurlarının temizlenmesi ve boşaltılması işlemini kaliteli ve yüksek kapasiteli vidanjörlerimiz ile gerçekleştirmektedir. Bu hizmet oldukça önem gösterilmesi gereken bir hizmettir. Çünkü sağlık açısından da oldukça önemli bir sorunun çözümü için çalışılmaktadır.

Günümüzde lağım şebekesinin bulunmadığı yerlerde yerleşim amaçlı ya da iş amaçlı yerler yapılabilmektedir Açılan foseptik çukurları sayesinde çevrede kötü ve sağlıksız görüntü oluşturmadan kanalizasyon işlemleri gerçekleştirilmektedir. Sunduğumuz kaliteli foseptik çekim hizmeti sayesinde ihtiyacınız olduğu anda mesafe ya da zaman fark etmeksizin 7 gün 24 saat sizlerin hizmetinizdeyiz.

Sağlıklı Foseptik Çekim Hizmeti

Foseptik çukurlarının önemi sağlık açısından oldukça önemlidir. Her ne kadar bu çukurlar sağlıksız gibi dursa da, genel itibari ile kaliteli bir şekilde insan edilmiş bu çukurlar hastalıkların ve kötü kokuların çevreye yayılmasını önlediği için kanalizasyon sisteminin bulunmadığı yerlerde önemi çok fazladır. 

Foseptik çukurları kırsal kesimlerdeki insanların alt yapı yetersizliğinden dolayı daha fazla kullanmak zorunda oldukları sistemlerdir. Alt yapı yetersizliğinden evlerde ya da işyerlerinde bu lağım çukurlarından bulunmaktadır. Nüfus sayısı oldukça az olduğundan dolayı bu çukurlar yoğun olarak kullanılmaktadır.

Bazı yerleşim yerlerinde ise bu duruma özellikle başvurulmaktadır. Sahil bölgelerinde kanalizasyon atıklarının denize dökülmesini engellemek amacıyla bu duruma başvurulmaktadır. Çünkü kanalizasyon borularından geçen atıklar denizin kilometrelerce ilerisine bırakılır. Bazı durumlarda özellikle rüzgârın şiddetli olduğu durumlarda koku olarak çevreyi rahatsız etse de çevre açısından oldukça yararlı bir uygulamadır. 

Daha temiz ve sağlıklı sahiller ve çevre için bazı durumlarda oldukça yararlı olan bu çukurlar. Özellikle şehir merkezlerinden uzakta olan otel ve tatil köylerinde oldukça fazla bir şekilde tercih edilmektedir. Tabi boyut olarak ve tararım olarak normal foseptik çukurlarına göre farklılık göstermektedir. Firmamız boyutu ve tasarımı ne olursa olsun tüm ev ve otellerde sağlıklı foseptik çekim hizmeti sunmaktadır.