• Bizi Arayın:+90 507 058 80 00
  • Adres: Aydınevler Mah. 5509 Sok. No:2 Masalevleri Daire:5 Manavgat / Antalya

Manavgat Başarı Vidanjör

18-07-2024 03:57:00
Manavgat Başarı Vidanjör

Manavgat çevresinde sık karşılaşılan tıkanıklık sorunlarının çözüme kavuşturulmasından Manavgat başarı vidanjör servisimiz ile en kaliteli hizmeti veriyoruz. Tıkalı lavabolar ve logarlardan kaynaklanan tıkanıklık günlük yaşamda ihtiyaç durumlarının görülememesine neden oluyor. Tıkanıklık nedeni ile logarlar taşmaya başlıyor. Gerek lavabo gerekse tuvalet tıkanıklıklarının en köklü şekilde çözüme kavuşturulmasında hizmet veren firmamız uygun fiyat politikası ile hizmetlerini sağlıyor.

Lavabo Tıkanıklığı Nedenleri

Mutfak lavabolarında meydana gelen tıkanmalar genellikle gidere bırakılmaması gereken yabancı cisimlerden kaynaklanıyor. Kızartma yağlarının lavabo giderine dökülmesi en çok yapılan bir yanlıştır. Lavaboların tıkanmasına neden olan bu yağlı maddenin su akıntısını önlediği bilinir ve bunun içinde genellikle kimyasal açıcılar kullanılır. 

Kimyasal açıcılar tesisat borularının bağlantı yerlerinde aşınmaya neden olurlar. Neticede de ortaya çıkan sonuç sızıntıların oluşmasıdır. Gider borularında bu tür olumsuzlukların meydana gelmemesi için firmamızdan hizmet talkebinde bulunarak kaliteli hizmet politikamız ile faaliyet gösterdiğimiz bu alanda sizlere başarılı sonuçlar sunuyoruz.

Logar Tıkanıklığı Nedenleri

Bugüne kadar gösterdiğimiz tıkanıklık açma faaliyetlerinde logar tıkanıklığı nedenlerinin genel itibari ile giderlere atılan katı cisimlerden ve alt yapı sorunlarından kaynaklandığını gözlemledik. Evlerde tuvalet ve klozet giderlerine atılan katı cisimler su içinde ne yazık ki çözülmediğinden logar borularında ki akıntıların önüne geçer. 

Katı cisimlere örnek olarak çocuk bezleri, oyuncakları, alt yapı sorunlarından kaynaklanan ıslak betonun tesisat borularında donması gibi bir çok madde verilebilir. Düzenli olarak temizlenen logarlarda ve lavabolarda kolay kolay tıkanıklık sorunları meydana gelmez. Yanı sıra mikroorganizmaların çevreye yayılmasının da önüne geçilmiş olur. Aynı zamanda tıkanan logarlardan pis kokuların yayılması da önlenmiş olacaktır.

Logar Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Atık suların giderlerinin yönlendirildiği logarlar hayati önem taşır. Kanalizasyon ile bağlantı noktası oluşturan logarlar yalnızca atıkların yönlendirilmesinde faaliyet göstermez aynı zamanda kanalizasyonlarda birken gazların atılmasında da etkindir. Kanalizasyonlarda biriken gazlar logarlar vasıtasıyla dışarı atıldığında insan sağlığı açısından risk taşımaz. Ancak kanalizasyon gazlarının sıkışması ve çıkacak yer bulamaması halinde patlama riski meydana gelebilir. Bu nedenle logarların gaz tahliyesi içinde önemi büyüktür. 

 

Tıkalı logarlarda gazların tahliyesi sağlanamayacağı için insan hayatı bakımından risk taşır. Dolayısıyla logar tıkanıklığı nasıl açılır konusu merak edilen önemli bir konu olarak karşımıza çıkar. Bu alanda yıllardır hizmet veren firmamız kameralı cihazlar ile kanalizasyon tıkanıklıklarını açmada köklü çözümler sunuyor. Sizde hayati tehlike taşıyan tıkalı logarların en iyi şekilde temizlenmesi için firmamız ile iletişime geçebilir ve bizden en uygun fiyatla hizmet alabilirsiniz. 

Kameralı Tesisat Açma

Firmamız kameralı tesisat açma firması olarak logar ve kanalizasyon tıkanıklığının açılmasında son teknolojik cihazlarla hizmet vermektedir. Kanalizasyon borularında ilerleyen fakat bir müddet sonra ilerlemesi duran logarlardan atılan katı cisimler kanalizasyonlarda gaz sıkışması, tıkanıklık gibi sorunları doğurmada en etkili durumdur. Bu duruma çözüm bulmak teknolojik cihazlarla sağlandığında daha kesin çözümler ortaya çıkar. 

Kameralı cihazlar tıkanıklığın tam olarak nerede olduğunun tespit edilmesinde etkilidir. Aynı zamanda tıkanıklığa neden olan cismin ne olduğunun anlaşılmasını sağlar ve böylece nasıl bir yöntemle duruma müdahale edileceğine karar verilir. Manavgat başarı vidanjör firmamız ile tıkalı alanları kesin olarak açıyor be yaşamı olumsuz etkileyen bu durumdan sizleri kurtarıyoruz. 

Müşterilerimize her daim önerdiğimiz önemli bir nokta olarak kimyasal açıcıları kullanmamaları gerektiği üzerinde duruyoruz. Genel olarak vakumlama yöntemi ile tesisat borularına zarar vermeden yabancı cisimlerin kanalizasyondan uzaklaştırılmasını sağlıyor ve gaz sıkışması ve patlama riskine karşı önlem almanıza olanak sunuyoruz.