• Bizi Arayın:+90 507 058 80 00
  • Adres: Aydınevler Mah. 5509 Sok. No:2 Masalevleri Daire:5 Manavgat / Antalya

Başarı Vidanjör Vidanjör

27-02-2024 10:06:00

Manavgat Başarı Vidanjör ile Zamanında Foseptik Çekim Hizmetinin Önemi

 Firmamız bu konuda sileri uyarmayı bir borç bilmektedir;  foseptik kuyu temizliği zamanı gelmişse mutlaka yapılmalıdır ve aksi takdirde bölgedeki insanların sağlığı ciddi anlamda tehlike altına girebilir. Çünkü mikropların ve haşerelerin en sevdiği ortam istemeyerekte olsa sağlanmış olmaktadır. Sunduğumuz bu hizmet doğrultusunda çekim işlemi için ise vidanjör çağırılıp pis atıkların çekimi gerçekleştirilmektedir. Firmamızın en son teknoloji ve kaliteli emiş gücüne sahip vidanjörleri ile kısa sürede bu hizmet sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Deneyimli Foseptik çekim Hizmetleri

 Vidanjörlerde minimum 3 kişi çalışmaktadır. İlki arabayı kullanırken diğerleri çekim işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Ve tam donanımlı bir şekilde bu hizmeti sunmaktadırlar. Foseptik çukuru temizliği belirli periyotlarda yapılmalıdır. Ama kesinlikle tamamen dolması beklenmemelidir. Herhangi bir taşma durumunda hem görsel olarak hem de sağlık açısından hoş olmayan ve oldukça tehlikeli durumlara olabilmektedir.

 Manavgat foseptik çekimi sunan firmamız kuyu temizliği konusunda gerekli deneyim ve kaliteye fazlası ile sahiptir. Uzun yıllar boyunca sorumluluk bilincinde ve sorunsuz olarak hizmet sunan firmamız istediğiniz her an sizlerin hizmetinde olmaktan gurur duymaktadır. Eğer çekim işlerini deneyimsiz ve yeterli donanıma sahip olmayan firmalara yaptırdığınız zaman ise iyi çekilmeyen foseptik çukurları kısa bir zaman sonra tekrar dolacaktır. Sizin durumu geç fark etme durumunu olacağından fark etmende bu çukurların taşma durumları olacaktır. Bundan dolayı deneyimli ve aynı zamanda donanımlı personel kadromuzla hangi mesafede olursanız olun hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi isteriz.