• Bizi Arayın:+90 507 058 80 00
  • Adres: Aydınevler Mah. 5509 Sok. No:2 Masalevleri Daire:5 Manavgat / Antalya

Hakkımızda

27-02-2024 09:35:00

Hakkımızda

Hizmet potansiyeli yüksek olan firmamızda tuvalet tıkanıklığı açma hizmetini uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Tuvalet tıkanıklığı gene lolarak katı cisimlerin gider borularına atılması nedeni ile ortaya çıkan bir sorundur. Bu sorunun en iyi şekilde çözüme kavuşturulması ise kaliteli ekipman kullanımı ve alanında uzman ekip müdahalesi gerektirecektir. Son teknolojik cihazlar ile verdiğimiz hizmet neticesinde kısa sürede bu sorunu çözüyor ve yaşam kalitenizi artırmanıza yardımcı oluyoruz.

Manavgat Lavabo Tıkanıklığı Açma

Mutfak lavabolarında yaşanılan bu sorun özellikle kimyasal açıcıların ve kızartma yağlarının sebep olduğu bir problem olarak karşımıza çıkıyor. Kızartma yağları lavabolara döküldüğünde yağların gider borusunda ilerlemesi hatta donarak lavabo borularına yapışması zamanla tıkanıklık sorununu ortaya çıkartacaktır. 

Mutfak lavabolarında gözlenen bu problemin çözümlenmesinde ise kimyasal çözücülere genel olarak başvurulur. Fakat kimyasal açıcılar boruların bağlantı yerlerinde aşınma ve yıpranmaya neden olacağından zamanla sızıntılara neden olabilir. Bu nedenle mutfak gideri tıkanıklığı açma konusunda daha doğru çözümler için bizimle iletişime geçin.

Manavgat Gider Tıkanıklığı Açma

 Giderlerin açılmasında her zaman aynı yöntemlerin uygulanması doğru olmayabilir. Genel itibari ile gider tıkanıklığı açma konusunda vakumlama yöntemine başvurulması gerçekleştirilir. Bu uygulama daha çok katı cisimlerin giderlere atılması durumunda başvurulan bir yöntemdir. 

Eğer gider borularında katı cisimler bulunmuyor ve giderlerin tıkanması boruların bağlantı yerlerinde oluşan aşınma ve yıpranmadan dolayı çöküntüleri gösteriyor ise bu durumda doğru uygulama tesisat borularının yenilenmesidir. Böylece eski yıllarda kullanılan döşeme borularının fonksiyonel olmamasından kurtulmuş olunur. 

Günümüzde artık boru döşeme hatlarında kullanılan malzemeler olarak pp borular ilgi görmektedir. Bu borular yer altın oksitlenme yapmayan ve fonksiyonel bir özellik gösteren kaliteli tesisat borularıdır. Üstelik belli bir seviyeye kadar da sıcak sudan etkilenmemektedir. 

Manavgat Kanalizasyon Açma

Kanalizasyonların aslına bakılırsa canlı yaşamında ki önemi büyüktür. Çünkü kanalizasyonlar logarların bağlantı kesitlerini oluşturur. Logarlardan atılan atık sular kanalizasyon borularına karışır ve çevre kirliliğini önemli düzeyde önler. Böylece insan yaşamı mikroorganizmaların saldırısı altında kalmaz. 

Bu nedenle kanalizasyonların tıkanmaması açısından ve çevreye kirliliğin yayılmaması gerekliliği göz önüne alınarak logarlardan katı cisimlerin atılmaması önem taşır. Aksi halde kanalizasyon borularında bir müddet sonra bu cisimler akıntıyı engeller ve kanalizasyonlarda tıkanıklıklar meydana gelir. Böyle bir durumda kanalizasyon açma hizmetimiz ile bu alanların en iyi şekilde temizlenmesini sağlıyoruz. Son teknolojik cihazlarımız ile kanal görüntüleme sistemlerimizden yararlanıyor ve bu konuda olmazda olmazlardan biri olarak vidanjör gibi kapsamlı bir araçla kanalizasyonların tam anlamıyla temizlenmesi hizmetini veriyoruz. 

Kanal tıkanıklıkları için firmamızdan vidanjör hizmetleri biriminden hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Bu alanda uzman ekibimiz gerekli olan temizliği kaliteli hizmet politikası ile müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde uygulayacaktır. 

Manavgat Pimaş Boru Tıkanıklığı Açma

Pimaş boru olarak adlandırılan borular gider boruları olmaktadır. Pis suların logarlardan kanalizasyon borularına ulaşmasında rol oynayan pimaş borular zamanla yanlış kullanımdan dolayı ve binaların alt yapı sorunlarından dolayı pis su akıntısına engel olabilirler. Pimaş boruların içerisinde beton gibi ıslakken bir müddet sonra donmaya neden olan bu cisim atık su akıntılarını engelleyecektir. İnşaat yapımı aşamasında pimaş borularına kaçırılan ufak çaplı da olsa ıslak betonlar boruların içinde elbette donacaktır. 

İnşaatın kullanılabilir duruma gelmesinin ardından kişilerin gider tıkanıklığı yaşaması da son derece mümkün olacaktır. Bu hem gider tıkanıklığı yaşayan kişiler için başlı başına bir problemdir hem de maliyet açısından henüz kullanılmaya başlanılan bu yeni binaların  tesisat sorunu göstermesi huzursuz edici bir durumdur. 

Ev sakinleri için ekstra masraf demektir. Ancak yine de bu duruma çare bulunmalı tıkanıklık açma hizmetlerinden faydalanılmalıdır. Pis su gideri tıkanıklığı açma konusunda deneyimli olan firmamız personelleri bilgi, tecrübe ve deneyimlerinden yararlanarak sizlere en garantili hizmeti vermekten gurur duyar. Sizde pimaş borularının aşındırılmadan temizlenmesine gereksinim duyuyor iseniz öncelikli yapmanız gereken kimyasal açıcılardan uzak kalmaktır. İlk kullanımda kimyasal açıcılar istenilen sonuca ulaşılmasını sağlar. 

Ancak sonra ki dönemler için yeniden bir tesisatçı hizmeti almanız gerekecektir. Kimyasal açıcılar içeriğinde bulunan asit lavabodan veya logarlardan döküldüğünde tıkanıklığa neden olan maddesinin bu yüksek asit karşısında dayanıklılığını yitirmesine sebep olur ve istenildiği gibi tıkanıklık bu şekilde çözümlenir. Fakat yüksek oranda ki bu asit tıkanıklık yaratan cismin erimesini sağlar iken aynı zamanda pimaş borularını da aşındıracaktır. Dolayısıyla zamanla pimaş borularında sızıntılar meydana gelecektir. 

Delinen borulardan su kaçakları ortaya çıkacak olup bu da kişiler için ekstradan masraf demektir. Amacımız kişilerin bu tür sorunlarla karşılaşmadan pimaş borularında yer alan cisimlerin vakumlama yöntemi ile çekilmesini sağlamak ve foseptik çekim ile pimaş borularına zarar vermeden tıkanık sorununu gidermektir. 

Manavgat Klozet Tıkanıklığı Açma

Klozetlerde meydana gelen sorunların başında yine zaman zaman rastlanılan tıkanıklık problemi olmaktadır. Klozetlerde meydana gelen bu tıkanıklığa bir çok etken sebep olmuş olabilir. Özellikle çocuklar klozetlere küçük oyuncaklarını atmaya meraklıdır. Dolayısıyla klozet tıkanıklığına neden olan başlıca etmenlerden biri çocuk oyuncaklarının gider borusunu tıkamasıdır. Eğer bu durum gözlemlenmiş ise ve çocukların oyuncağını klozet giderine attığından emin olunmuş ise asla gider borusuna el ile müdahale edilmemelidir. Mikroorganizmaların yoğun olduğu bu alanda hastalık kapma riski yüksektir. Doğru yöntem ile oyuncağın çıkarılması için bizimle iletişime geçebilir ve klozet borularına zarar vermeden tıkanıklığa sebep olan bu cismin gider borusundan çıkartılmasını sağlarız. Bu konuda doğru çözüm yöntemi vakumlama yöntemi olmaktadır. El  yardımı ile kullanılan vakumlar klozet borusunda sıkışan cisim hemen borunun giriş noktasında ise bir faydası olabilir. Ancak cismin gidere kaçırılmasından sonra sifon çekilmiş ise bu cismin gider borusunda ilerleme çabası ortaya çıkacaktır. Bu nedenle klozet giderine kaçırılan cisme sifonun çekilmesi ile müdahale edilmemelidir. Alanında uzman ekibimizden hizmet alarak böyle bir soruna en köklü çözümler ile müdahale edilmesi olanağına sahip olacaksınız.

Manavgat Banyo Tıkanıklığı Açma

Banyo tıkanıklığı yine katı cisimlerden veya alt yapı sorunlarından kaynaklanabilir. Gider borularında akıntıları önleyen partiküllerin boru hatlarında bir müddet sonra kayganlığını yitirmesi ve tıkanıklığa sebep olduğu gözlenebilir. Banyo giderlerinden  katı sabunların giderlere atılması da bir banyo tıkanıklığı nedenidir. Katı banyo sabunlarının erimesi düşünülerek giderlere bırakılması aslında yanlış bir davranıştır. Sabunun eriyene kadar tıkanıklığa neden olduğu gözlenir. 

Bu durum geçici bir tıkanıklık sorunudur. Evde kişiler kendileri de bu geçici soruna müdahale edebilirler. Eğer gidere atılan cisim sabun gibi erimesi mümkün olan bir cisim ise gider borusu ağzından hava verilerek erimesi muhtemel olan kaygan cismin gider ağzından uzaklaştırılması sağlanır. Böylece cisim gider hattında ilerlerken aynı zamanda eriyerek kalıcı tıkanıklık sorununa neden olmayacaktır. 

Ancak gidere bırakılan su içerisinde erimesi mümkün olmayan bir cisim ise atık su gideri açma konusunda yetkin olan firmamız ile iletişime geçmenizi öneriyoruz. Siz de banyo borularına zarar vermeksizin kaliteli bir hizmet almak istiyor iseniz firmamızın hizmet kalitesinden faydalanmak için tarafımıza hizmet talebinde bulunabilir ve firmamızın uygulamış olduğu uygun fiyat politikasından en kısa sürede yararlanma imkanını elde edebilirsiniz. 

Eğer banyo süzgeciniz tıkanmış ise ilk yapmanız gereken banyo süzgecini bir tornavida yardımı ile açmak olmalıdır. Tıkanıklık açılmamış ise bu müdahale yetersiz kalacaktır. Böyle bir durum da yer süzgeci tıkanıklığı açma hizmetimizden yararlanınız.

Manavgat Su Kaçağı Tespiti

Bilhassa eski tip binalarda meydana gelen su kaçakları insan yaşamını felç ediyor. Yaşamı olumsuz şekilde etkileyen bu duruma en kısa sürede çare bulunması hem maddi açıdan hem de manevi açıdan son derece önemlidir. Su kaçağı nedenlerine değinilecek olursa aşınan pimaş borularının sızıntılara sebep olduğu gösterilebilir. Binaların zeminine döşenen boru hatlarının kalitesi önemlidir. 

Eski yıllarda kullanılan borular yer altında oksitlenmeye neden oluyordu. Oksitlenen borular deliniyor ve sızıntıların ortaya çıkmasına neden oluyor. Yer altında sızıntının nereden kaynaklandığını bulmak ise son birkaç yıldır tesisat alanında devrim yaratan teknolojik aletler ile daha kolay hale geldi. Firmamızda su kaçağı tespiti alanına yönelik gösterdiğimiz faaliyetlere kalite kazandırmak adına kameralı tespit cihazlarına yatırım yapmış bulunuyoruz. Su kaçağının tam olarak nereden kaynaklandığını bu robotlar ile noktasal ölçümle belirliyoruz. Eski yıllarda olduğu gibi su kaçağı tespiti yaparken kırma işlemlerine hiç girmiyor kameralı cihazlarla tespitimiz yapıyor ve yalnızca birkaç gün sürecek olan tamirden sonra su sızıntılarına çok uzun bir süre dur diyoruz. Su tamircisi arayışınız bulunuyor ise firmamızın kesin çözümlerinden yararlanın.

Manavgat Gün Isı Tamircisi

Günlük hayatımızda önemli bir yere sahip olan güneş enerji sistemlerinden olan gün ısılar özellikle güneşli havalarda en az maliyetle sıcak su sağlama imkanını bizlere sunuyor. Bazı aksaklıklar nedeni ile gün ısı mekanizmasında arızalar meydana gelebilir. 

Gün ısı tamircisi arayışınıza kaliteli hizmet prensibimiz ile cevap veriyor mekanizmanın tamirini en donanımlı şekilde sağlıyoruz. Onarımının yanı sıra montaj ve bakım hizmeti almak için de tarafımız ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere vereceğimiz hizmetlerimizin her biri garanti kapsamı altındadır. 

Manavgat Baca Temizleme

Kış aylarının soğuk havasından korunmak için ısınma ihtiyacı duyarız. Bazı evlerde soba bazılarında kalorifer bazılarında kombi ve bazılarında doğal gaz ile ısınma sağlanır. Bu ısınma araçlarında atık gazın ve dumanın dışarı çıkmasını sağlayacak olan bacaları vardır. Gerek kombi gerekse soba olsun hangi ısınma şekli olursa olsun mekanizmaların bacalarında atık gaz ve dumandan kaynaklanan partiküllerin oluşması muhtemeldir. 

Baca temizliğine önem verilmesi gerekir. Çünkü baca içlerine yerleşen bu partiküller bacaların çekim gücünü olumsuz yönde etkiler ve baca çekişini zayıflatır. Baca çekiş gücünün düşmesi ise ısınma problemini ortaya çıkartabilir. Bunun nedeni bacaya yerleşen kurum gibi maddelerin bacanın kesitini daraltmasıdır. Baca çekişinin yetersiz olması hayati açıdan oldukça tehlikelidir. 

Çünkü baca çekişi ne kadar iyi ise bacanın geri duman üflemesi de ihtimali de o kadar az olacaktır ki bu durum özellikle soba ile ısınan kişilerin karbonmonoksit gazı ile zehirlenme riskini azaltır. Ancak kurum ile dolan soba bacalarına hiçbir müdahale yapılmaz ise baca çekişi düşecek, ısı derecesi azalacak ve bilhassa rüzgarlı havalarda bacanın geri üfleme ihtimali yükselecektir. 

Bu nedenle bacanın optimal çekiş kalitesinin korunması için baca temizliğine gereken önemin verilmesi gerekir. Kombi ile ısınma sağlanıyor ise yine kombilerin randıman kaybetmeden çalışabilmesi ve ateşleme sorunlarının yaşanmaması için kombilerin baca temizliğinin yapılması gereklidir. 

Soğuk havaların kendini iyiden iyiye göstermeye başladığı bugünlerde siz de baca temizliğini yaptırarak Kış mevsimini ısınma sorunu yaşamadan atlatmak istiyor iseniz tarafımıza hizmet talebinde bulunarak bizden en kaliteli hizmeti alınız.

 

 

 


Çıkma Bilya ve Rulman,Google Trends