• Bizi Arayın:+90 507 058 80 00
  • Adres: Aydınevler Mah. 5509 Sok. No:2 Masalevleri Daire:5 Manavgat / Antalya

Manavgat Logar Tıkanıklığı Açma

18-07-2024 04:37:00
Manavgat Logar Tıkanıklığı Açma

Yaşamı felç eden tıkanıklık problemine Manavgat logar açma servisimiz ile çözüm buluyoruz. Tıkanıklık sorunları beklenmedik zamanlarda meydana gelebiliyor ve insan yaşamını olumsuz yönde etkileyebiliyor. Tıkanıklık sorunları genel olarak insanların suda erimeyen maddeleri logalara atmaları ile oluşan bir arızadır. Bu problemin çözülmesinde sizlere en garantili çözümlerimizi sunuyor ve uygun fiyat politikamız ile de bu sorundan az bir maliyetle kurtulmanızı sağlıyoruz. 

Logar Tıkanıklığı Nedenleri

Logarlardan geçen kimyasal içerikli maddeler logar borularının duvarlarına yapışıyor ve logar tıkanıklığı nedenlerinin en sık rastlanılan sebebini oluşturuyor. Bu maddeler borular içerisinde ki akıntının engellenmesine neden oluyor. Hatta bu durum zamanla sızıntıların meydana gelmesine de yol açıyor. 

Logar borularının aşınması ve yıpranması neticesinde boruların bağlantı yerlerinde aşınan civatalar bir zaman sonra sızıntıların en sık rastlanıldığı bölgeler olarak karşımıza çıkabiliyor. Boruların bağlantı yerlerinde oluşan çökmeler borularda biriken maddelerin akmamasını ortaya çıkartıyor ve tıkanıklık nedeni ile logarlara dökülen sular logarda ilerleyemiyor. Bunun yanı sıra logarlarda erimeyen maddelerde tıkanıklık nedeni olarak gösterilebilir. 

Çocukların oyuncakları, çocuk bezleri gibi suda eriyemeyen bu katı maddeler logarlara atıldığında bir müddet logar borularında ilerlese de bir süre sonra tıkanıklıkların meydana gelmesi muhtemel olacaktır. Logar tıkanıklığına bir diğer sebepte yağların lavabo giderlerinden dökülmesidir. Bu yağlar logar borularında ilerlemez ve lavabo tıkanıklığı meydana gelir. Özellikle kızartma yağlarının lavabo giderlerinden dökülmemesi gerekir. 

Logar Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Logar tıkanıklıklarına karşı önlem alınmaması istenilmeyen sonuçlar ile karşılaşıldığında moral bozucu durumları ortaya çıkartabiliyor. Bilgisayar destekli cihazlarımız ile logar tıkanıklığıaçma işlemini en az maliyetle çözüyoruz. 

Manavgat Logar Tıkanıklığı

Tıkanıklığın tam olarak nereden kaynaklandığı bulmak için kameralı cihazlarımız ile tıkanıklığa neden olan maddeyi tespit ediyor ve tamir işlemine ondan sonra başlıyoruz. Yer altına döşenen boru hatlarında tıkanıklık nedeni eski zamanlarda genellikle kırma işlemi ile bulunuyor idi. Bu da ekstra zaman ve masraf unsurlarını beraberinde getiriyordu. 

Ancak firmamızda son teknoloji cihazlardan yararlanıyor ve boru hattına ve zemine zarar vermeden tıkanıklığa neden olan maddeyi tam olarak yerinde tespit ediyoruz. Sizde en kısa zamanda tespit işleminin doğru bir şekilde gerçekleşmesini ve istiyor ve en az maliyetle tamirat hizmeti almak istiyor iseniz bizimle iletişime geçerek hizmet talebinde bulunun.

 Logar Tıkanması Nasıl Önlenir

Logarların tıkanmaması için öncelikle dikkat edilmesi gereken logarlara katı cisimlerin atılmaması gerektiğidir. Kızartma yağları yine lavabo logarından veya diğer logarlardan dökülmemelidir. Kızartma yağlarının bir şişeye koyularak çöpe bırakılması daha doğru bir uygulamadır. Bu önlemler ile logar tıkanıklığı yaşanmasına karşı tedbir almış olacaksınız. Logarların tıkanmaması için yalnızca bu tedbirler yeterli kalmamaktadır. 

Manavgat Logar Açma

Düzenli olarak logar temizliğinin yapılması esas alınmalıdır. Belirli periyotlar ve uzman ekibimiz ile logarları kaliteli hizmet kalitemiz eşliğinde temizliyoruz. Her ne kadar tıkanıklıklara karşı önlem alınsa da alt yapı sorunları da tıkanıklıklara neden olabiliyor. Tıkanıklığın yaşanmasından sonra verilen logar açma hizmetlerinin fiyatlandırılması ile düzenli olarak logar temizliğinin yapılmasının fiyatlandırılması arasında illa ki farklılık olacaktır. 

Yüksek maliyetlerle logar açma işleminde gerek duymadan sizde Manavgat logar tıkanıklığı açma servisimizden düşük maliyetlerle önlemlerinizi oluşturunuz. 7 gün 24 saat boyunca firmamıza ulaşabilir ve ihtiyaç duyduğunuz her an tarafımıza hizmet talebinde bulunabilirsiniz. En kaliteli ve köklü çözümler için son teknolojik cihazlarımız ile sizlere en iyi hizmet kalitesini sunmaya özen gösteriyor ve uzun süre bu konularda sorun yaşamamanızı sağlıyoruz.