• Bizi Arayın:+90 507 058 80 00
  • Adres: Aydınevler Mah. 5509 Sok. No:2 Masalevleri Daire:5 Manavgat / Antalya

Manavgat Kanal Temizleme

27-02-2024 09:28:00
Manavgat Kanal Temizleme

Manavgat kanal temizleme hizmeti sunan firmamız oldukça zahmetli ve bir o kadar da önemli bir hizmet sunmaktadır Firmamız kanal temizleme ile ilgili tüm sorunlarınızın çözümü için kaliteli personel ve teknolojik donanım bulunmaktadır. Sunduğumuz kaliteli ve profesyonel hizmet sayesinde tüm kanal temizleme hizmetleri kısa sürelerde ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Sunduğumuz tüm hizmet çeşitlerinde teknolojik cihaz ve ekipmanlardan yararlanmaktayız. Ve kanal temizleme konusunda akılcı çözümler ve yeni yaklaşımlarla en iyi hizmeti yapmaktayız. Hizmetlerimiz sadece kanal temizleme konusunda değil kanalizasyon sistemlerinizin belirli aralıklara temizlenmesi ve denetime tabi tutulması şeklinde de kendini göstermektedir. Kullandığımız teknolojik robotlar sayesinde tüm kanalların temizliği ve tıkanıklıkların giderilmesi herhangi bir kırma ya da gider sistemine zarar vermeden gerçekleştirilmektedir.

Kanal Temizliğini Gerektiren Sebepler

Kanal temizliğini gerektiren sebepler farklılık göstermektedir. Bunların başında tuvaletlere büyük ve atılmaması gereken maddelerin atılması, lavabolara dökülen yağlı yemek artıkları, sonucu kanallar tıkanmakta ve temizlenmesi gerekmektedir. Temizliği sağlamak adına kullandığımız cihazlar ve robot teknolojisi kanallara asla zarar vermemektedir. Kullanmış olduğumuz en son teknoloji cihazlar sayesinde herhangi bir kırma ya da delmeye yapılmadan tıkanıklığa yol açan sebepler tespit edilmekte ve robotlar tarafından kanalların temizlikleri yapılmaktadır. 

Kanalizasyon tıkanıklıkları meydana geldiğinde öncelikli olarak rögar hatlarına bakılmaktayız. Bunun sebebi ise rögar tıkalı haldeyken içerdeki boru hatlarına etki etmeyecek olmasıdır. Kanalizasyon tıkanmaları insan kaynaklı ve alt yapı eksikliğinden de kaynaklanmaktadır. İncelemelerimiz sonucu alt yapı eksikliği varsa sizleri bilgilendirip en kısa sürede yenilenmesi için sizlere rapor sunmaktayız. Firmamız tıkanıklık konusunda sahip olduğu kameralı sistemler sayesinde boruların içlerini görüntüleyerek tesisat problemlerini en kısa sürede çözmekteyiz. 

Kanal Temizleme Yöntemleri

 Evler, binalar, Alış veriş merkezleri, hastaneler, fabrikalar ve tüm toplu kullanım alanlarının kanalizasyon sitemlerinde tıkanmalar özellikle günümüzün artan nüfus artışında oldukça fazla görülmeye başlanmıştır. Bunu ana nedeni bilinçsiz kullanım ve alt yapı yetersizliği gelmektedir. Alt yapılar değiştirmek uzun zaman alan ve zor bir iş olduğundan dolayı öncelik olarak kanalların temizlenmesi ve tıkanıklıkların giderilmesine çalışılmaktadır.

 Firmamız bu konuda oluşan tıkanıklığın cinsine ve boyutuna göre farklı yöntem ve teknikler uygulamaktadır. Kullandığımız kanal temizleme yöntemleri ise şu şekildedir; Yemek yağlarından kaynaklanan tıkanmalar için firmamız basınçlı kanal yıkama cihazlarımızı kullanarak tıkalı yerleri tamamen temizlemekte ve borulara yapışan yağları kullandığımız özel solüsyonlarla önlenmektedir. Mekânlarda kırılma ya delme işlemi yapılmadan ve girilmesi oldukça zor olan noktalar için işletmemizin bünyesinde bulundurduğu basınç özellikli kanal yıkama cihazları ile boru etrafına ve kanallara yapışan yağları tamamen temizlenmektedir. Ayrıca karanlıkta bile yüksek görüş özelliği bulunan robotlarla tıkanıklığın bulunduğu yerlere girerek tespit ve temizleme işlemi de yerine getirilmektedir. 

Kameralı Kanal Temizleme İşlemleri

 Manavgat kanal temizleme hizmeti sunan firmamız tıkanıklıkların tespitinde ve kanalların temizlenmesi hizmetlerinde en son teknolojik yöntem olan kameralı robotlarla temizleme hizmetini kullanmaktadır. Bu sistemde en önemli nokta kullanılan kameraların gece görüşünü olmadı ve yüksek çözünürlüklü görüntü aktarımı yapabilmesidir. Firmamızın sahip olduğu bu kamera sistemleri en karanlık ortamlarda bile net ve kaliteli aynı zamanda anlık görüntü sunabilmektedir.

 Sahip olduğumuz bilgisayarlı sistemler sayesinde temizlik yapılması planlanan ve tıkanıklığın olduğu noktalara teknolojik kameralı robotlar yollanmakta ve tespit edilen noktanın hem tıkanıklığı giderilmekte ondan sonrada anti bakteriyel ve tam temizlik sağlayan solüsyonlarla tüm kanalların ve boruların içi tekrar tıkanıklık yapmaması için tazyikli su ile yıkanmaktadır.