• Bizi Arayın:+90 507 058 80 00
 • Adres: Aydınevler Mah. 5509 Sok. No:2 Masalevleri Daire:5 Manavgat / Antalya

Çanakçı Tuvalet Lavabo Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

18-07-2024 03:40:00

Çanakçı Tuvalet Lavabo Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma 7/24 Acil Tıkanıklık Açma Servisi Telefon : 0507 058 80 00

Antalya iline vidanjör kiralama hizmeti veren firmamızda vidanjör kamyonlarımız iş güvenliğe uygun ve çalışan personelimiz ise alanında uzman profesyonel ekibimiz tarafından oluşmaktadır. Vidanjör kiralama işleriniz için firmamızı tercih etmeniz hem iş güvenliği açısından hem de işlerini en uygun fiyata halledebilmeniz açısından oldukça önemlidir. Firmamızda son teknoloji vidanjör kamyonları ile hizmet verilmektedir. Antalya iline ve ilçelerine vidanjör kiralama işleri her zaman müşteri memnuniyetini kazanmak amacıyla yapılmaktadır. İş güvenliğine önem verilen firmamızda her zaman en iyi hizmet verilmektedir. 

Kaliteli Vidanjör Hizmeti

Vidanjör hizmeti veren firmamız sektörde daha yeni yükselmede olan en iyi firmalar arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyetini kazanmak amacıyla her zaman en kaliteli hizmet verilmektedir. Vidanjör hizmeti için firmamızı tercih etmeniz işlerinizi kısa sürede halledilmesi için oldukça önemlidir. Firmamızda vidanjör kiralama da yapılmaktadır. Firmamız kamu ve özel sektöre hizmet vermektedir. Sel ve taşkınların ortaya çıkarmış olduğu kötü görüntüyü ve atıkları temizlemek için firmamız en kaliteli hizmeti en uyun fiyata vermektedir. 

Çanakçı Vidanjör

Antalya ili ve çevresine hizmet veren firmamız vidanjör kiralama alanında birçok kuruma hizmet vermiştir. Sektörde gelişmekte olan firmamızda vidanjör yardımı ile kanalizasyon atıklarını temizleme, logar açma gibi birçok zahmetli iş en uygun fiyata siz müşterilerimizin faydalanmaları için verilmektedir. Firmamız Antalya da bulunan vidanjör firmaları arasında en kaliteli hizmeti siz müşterilerimiz için vermektedir. Gelişen teknoloji içerisinde firmamız vidanjör kamyonlarını da daha iyi bir şekilde hizmet verebilmek amacıyla geliştirmektedir. Firmamızı tercih etmeniz size her açıdan kolaylık sağlamaktadır.

Çanakçı Vidanjör Hizmeti

Firmamızda kanalizasyon borularının temizlenmesi, atık su borularında oluşan tıkanıklıkları açma gibi birçok hizmet verilmektedir. Yoğun olarak kullanılan lavabo ve duşa kabinlerde meydana gelen tıkanmalar vidanjör kamyonlarımız ve alanında profesyonel çalışan ekibimiz ile en iyi şekilde temizlenmektedir. Firmamızda en kaliteli vidanjörler ile hizmet verilmektedir. Antalya’nın her yerine firmamız tarafından vidanjör hizmeti verilmektedir. En güvenli hizmeti uygun fiyata siz müşterilerimize sunabilmek amacıyla 7/24 saat hizmet vermekteyiz. Atıklar nedeniyle tıkanma yaşanması durumunda firmamız en iyi hizmeti vermektedir. 

Çanakçı Güvenli Vidanjörler

Firmamızda hem işçi güvenliği hem de iş güvenliği korumak amacıyla en güvenli vidanjör kamyonları hizmet vermektedir. Alanında gerekli eğitim ve sertifikaları almış olan profesyonel ekibimiz siz müşterilerimize en uygun fiyata güvenli hizmet fırsatını sunmaktadır. Firmamız siz müşterilerimiz faydalanması açısından Antalya ilçelerine vidanjör hizmeti vermektedir. Firmamızı tercih etmeniz işlerinizin güvenli bir şekilde herhangi bir sorun oluşmadan halledilmesi için oldukça önemlidir. Tesisat onarım ve bakımları da ustalarımız tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır. 

Çanakçı Sıhi Tesisat Bakım Ve Onarımı

Antalya ve ilçelerine hizmet vermekte olan firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz tarafından tesisat bakımları da en iyi şekilde yapılmaktadır. Tıkanan lavabolarınız firmamızda çalışan eğitimli ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Tesisat ile ilgili her türlü sorunlarınız için firmamızda kısa sürede ekonomik çözümler üretilmektedir. Firmamız vermiş olduğu kaliteli hizmetler sayesinde sektörde yükseliş gösteren firmalar arasında yer almaktadır. Firmamızda tesisat bakım ve onarımı en uygun fiyata yapılmaktadır. Çok fazla meydana gelen tuvalet tıkanmaları için kaliteli vidanjörlerimiz ile hizmet verilmektedir. 

Çanakçı Vidanjör Kiralama

Firmamızda siz müşterilerimizin faydalanmaları için en uygun fiyata vidanjör kiralama işleri yapılmaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde vidanjörlerimizi de siz müşterilerimizin en iyi şekilde faydalanabilmeleri için geliştirmekteyiz. Firmamızda uygun fiyata vidanjör kiralama yapıldığından dolayı firmamız birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Hayatınızın her alanında karşılaşabileceğiniz atıklar nedeniyle tıkanmalar için firmamız sizlere yardımcı olmaktadır. Yoğun olarak turist misafir eden Antalya ilinde peçete ve mendil atıkları nedeniyle tuvalet tıkanmaları meydana gelmektedir. Bu tür işlerinizde firmamız yardımcı olmaktadır. 

Çanakçı Kanal Açma Hizmeti

Çeşitli atıklar nedeniyle kanallarda meydana gelen tıkanmalar için firmamızda son teknoloji vidanjör kamyonları ve eğitimli elemanlarımız ile sizler için en iyi hizmeti vermekteyiz. Kanal tıkanmaları ve doğal afetlerden dolayı meydana gelen atıkları ortadan kaldırmak için firmamız en iyi hizmeti vermektedir. Sektörde en iyiler arasında yer alan firmamız her zaman müşteri memnuniyetini kazanmak amacıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamızda tesisat onarım işleri de itinalı bir şekilde yapılmaktadır. 

Çanakçı Uygun Fiyata Tesisat Bakımı

Antalya ve ilçelerine en iyi vidanjör hizmeti veren firmamızda yine siz müşterilerimizin faydalanmaları için tesisat bakım işleri de yapılmaktadır. Tesisat bakım işlerinin yanı sıra firmamızda tuvalet açma, kanal açma, kanalizasyon açma işleri de en uygun fiyatlar doğrultusunda yapılmaktadır. Firmamızda en uygun fiyata tesisat bakımı yapılmaktadır. Kalitede öncü firmamız vermiş olduğu en iyi hizmetler ile sektörde hızla büyümeye devam etmektedir. %100 garantili hizmet veren firmamızda her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. 

Vidanjör Hizmetleri

Çanakçı da bulunan firmamız siz müşterilerimizin faydalanması için Antalya’nın her yerine vidanjör hizmeti vermektedir. Firmamızda en uygun fiyata vidanjör kiralama işlerinin yanı sıra kanalizasyon açma, lavabo açma hizmetleri de verilmektedir. Doğal afetler nedeniyle meydana gelen atıkları temizlenmesi için firmamızda son teknoloji vidanjör kamyonlarımız ile hizmet verilmektedir. Firmamızı tercih etmeniz işlerinizi kısa sürede en uygun fiyata halledebilmeniz açısından oldukça önemlidir. İş güvenliği açısından iyi bir şekilde donatılmış vidanjör kamyonlarımız ile atıklar kısa sürede temizlenmektedir. 

Güvenli Vidanjör Kamyonları

Firmamızda müşterilerimiz için en güvenli olacak şekilde donatılmış vidanjör kamyonları hizmet vermektedir. Vidanjör kamyonları sayesinde tıkanan kanalizasyonlar, lavabo ve banyolar iyi bir şekilde temizlenmektedir vidanjör kamyonlarımız kamu sektörü ve özel sektör için kiralamaya verilmektedir. Uygun fiyata vidanjör kiralamak için firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir. Her zaman müşteri memnuniyetini kazanmak amacıyla firmamızda en kaliteli hizmet verilmektedir. Tesisat tamiri işleriniz için firmamızda bulunan eğitimli ustalarımız sizler için uygun fiyata hizmet vermektedir. 

Doğal Afetlerde Vidanjör Hizmeti

Antalya ve çevresinde mevsim değişiklikleri nedeni ile belirli aralıklarla doğal afetler yaşanmaktadır. Doğal afetlerin meydana getirdiği atıkların temizlenmesi için firmamızda vidanjör kamyonları ile hizmet verilmektedir. Sel sularının boşaltılması toprakların temizlenmesi gibi işler için gerekli iş güvenliği eğitimini almış ekibimiz sizlere yardımcı olmaktadır. Firmamız Çanakçı vidanjör adı altına müşterilerimiz için en iyi hizmeti vermektedir. Akdeniz bölgesinde meydana gelen doğal afetler için de vidanjör hizmeti ikincil olarak verilmektedir. 

Çanakçı Logar Açma

Çeşitli atıklar nedeniyle tıkanan ve etrafa kötü koku yayan logarların acil temizlik işleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Vidanjör kamyonlarımız Antalya ve çevresinde bulunan ilçelerin sokaklarında, mahallelerinde meydana gelen logar tıkanmalarını kısa sürede açmaktadır. Özellikle sanayi bölgelerinde meydana gelen logar tıkanmaları için firmamızda bulunan vidanjör makinalarımız ile eğitimli çalışanlarımız hizmet vermektedir. Siz müşterilerimiz için her türlü tıkanıklık açma hizmeti verilmektedir. 

Çanakçı Su Tamircisi

Antalya ve çevresine hizmet vermekte olan firmamızda her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutularak vidanjör ve tesisat bakımı hizmetleri verilmektedir. Firmamızı tercih etmeniz illerinizin kısa sürede güvenli bir şekilde halledilmesi açısından oldukça önemlidir. Firmamızda iş güvenliği konusunda gerekli eğitimleri almış uzman kadromuz ile en iyi hizmeti vermekteyiz.  

Çanakçı Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Antalya’nın en güzide şehirlerinden biri Çanakçı ve civarında yaşıyorsanız bazen karşılaşabileceğiniz sorunlar da vardır. Fakat genele olarak bu şehrin güzellikleri ve bizim sizlere verdiğimiz hizmet ile bu sorunları başınızdan bertaraf etmeniz demek çok kolay olan bir olgudur. Genel olarak Antalya ve bölgesinde yaşanan sorunlardan biri olan tuvalet tıkanıklığı artık sizin için bir problem olmaktan dışarı çıkacaktır. Bazen öyle olur olmadık zamanlarda başınıza gelen bir durum olur ki nerede ise canınız burnunuza gelir fakat artık bu durum sizleri sıkmayacaktır. Yüzde yüz garantisini verdiğimiz hizmet ile genel olarak bu gibi sorunlarınıza her zaman çözüm üretmekteyiz.

Tuvalet Tıkanıklığında Ne Yapmanız Gerekir

Genel olarak her zaman insanların başına gelen bir durum ile zor anlarda ya da çok yoğun anlarda karşılaştığınız da yapmanız gerekeni dahi unutursunuz. İşte bu durumlardan bir tanesi olan tuvalet tıkanıklarında hemen yapmanız gereken sorunsuz v ekesin bir çözüm ile hizmet vermekte olan bizlere ulaşmanızdır. Çanakçı tuvalet tıkanıklığı açma işlemin de bir numara olarak hizmet vermekteyiz. Bu konuda son derece eğitimli ve aynı zaman da işlerinde son derece olan uzman ekibimiz her zaman haftanın yedi günü sizlerin sorununa çözüm bulmak adına hizmet vermektedir. Hatta öyle ki ekibimize katılacak kişileri özel olarak eğitimden geçirdikten sonra aramıza dahil etmekteyiz çünkü sizlerin sorununa kesinler çözümler üretebilelim. Oluşan tuvalet tıkanıklığın da yapmanız gereken derhal bizleri aramak olmalıdır.

Tuvalet Tıkanıklığında Ne Yapmamanız Gerekir

Bizim her zaman karşılaştığımız fakat sizlerin arada sırada karşılaştığınız sorunlardan biri olan ya da her zaman karşılaşabileceğiniz bir sorun olan tuvalet gideri tıkanıklığı ile karşılaştığınızda bizim size tavsiyemiz kendiniz değil bu sorun ile mücadele eden bizlere ulaşmanızdır. Genel olarak bizlere bu sorun ile karşılaşıp mücadele etmeye çalışan fakat başaramayan olarak değil daha ilk anda bize ulaşarak mücadele etmeniz daha yararlı olacaktır. Sizler sakın ola ki gider borusuna bir hortum ile su basmak gibi bir müdahale uygulamamalısınız. Eğer bu şekilde bir çözüm yöntemi uygularsanız tuvalet borusu tıkanıklığı ile kesinlikle mücadele etmek değil boru içerisinde ki pisliğin daha da yayılmasını sağlayabilirsiniz. Bu da evinizin ve dairenizin diğer gider borularının da tıkanması ya da basınç etkisi ile patlaması demektir. Bir diğer yöntem ise sakın ola ki uygulamamanız tavsiye ederiz. Boru içine bir demir sokarak diğer uçtan tıkanıklığı gidermeye çalışmak. Sakın ola ki sizler bu yöntemleri denemeyiniz çünkü böyle bir durum genele olarak ileri doğru iteklediğiniz pislik ilerde daha birikerek borunuzun patlamasınız sağlayacaktır. Bu gibi durumlarda kesinlikle kendi çözüm yöntemleriniz değil de bizlere ulaşmanız daha faydalı olacaktır.

Tuvalet Tıkanıklığı Anında Yapmanız Gerekenler

Tuvalet tıkanıklığı ile karşılaştığınız da veya böyle bir durum olduğunu anladığınız anda öncelikle yapmanız gereken bir vidanjör desteği veya profesyonel olarak tuvalet tıkanıklığı ile mücadele eden bizlere ulaşmanız gerekir. Fakat ilk anda yapmanız gereken evinizin vanalarını kapatmak ve sadece profesyonel bir destek almak için bize ulaşmanız olmalıdır. Aksi takdirde su veya vanaları açık bırakarak su onu götürür gibi müdahale ile bu sorunu halletmeye çalışırsanız şunu belirtmek isterim ki bu şekilde bir sorun ile mücadele etmek değil sorunu daha da büyütürsünüz.  Bu yüzden daha da profesyonel bir destek almanız sizlerin yararına olacaktır.

Tuvalet Tıkanıklığı Olduğunda Bize Nasıl Ulaşırsınız

Herhangi bir gider veya tuvalet tıkanıklığı ile karşılaştığınız anda Çanakçı tuvalet tıkanıklığı problemlerinde bir numara hizmet veren bizler ulaşmanız için yapmanız gereken tek şey her yerde bulabileceğiniz numaramız ile birlikte ya da başarı vidanjör olarak bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Herhangi bir sorun aklınıza gelmesin çünkü biz sadece haftanın belli günleri değil sizlerin sorununuza çözüm bulmak için yedi yirmi dört hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmet hakkında bilgi alabileceğiniz telefon numarasında tabi ki fiyat hakkında bilgi alabileceksiniz. Bu sayede sizlerin isteği doğrultusun da tamamı ile profesyonel olarak sizlere destek veren ekibimiz ile verdiğiniz adrese gelerek oluşan probleminize çözüm üretiyoruz. Sadece telefon ile değil gelişen teknoloji dünyasında sosyal medya hesapları üzerinden de bizlerin vermiş olduğu hizmetler hakkında da bilgi alabilirsiniz. 

Çanakçı Tuvalet Tıkanıklığı Hizmeti

Tuvalet tıkanıklığı ile karşılaştığınız andan itibaren her an ne yapacağınız konusunda düşünmeden profesyonel bir destek almanız gerekir. İşte bu profesyonel olan hizmeti bizler sizlere Vidanjör ile tuvalet tıkanıklığı giderme sayesinde vermekteyiz. Her ne zama olursa olsun haftanın yedi günü sizler bizlere ulaşarak bu hizmet sayesinde oluşan gider sorununuzu çok daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Bizler sizin verdiğiniz adrese gelerek vidanjör ve ekip arkadaşlarımız ile birlikte olay yerinde derhal giderlerinize müdahale ediyoruz.  Öncelikle sorunun tespitini yapmaktayız. Bunu yapmak için kullandığımız ekipmanlar aslında sorunun ne olduğunu ve giderinizin hangi noktasında olduğunu belirtmektedir.

Çanakçı Tuvalet Tesisatı Tıkanıklığı 

Hemen her zaman başınıza gelecek bir durum olan Tuvalet tesisatı tıkanıklığı konusunda ilk yapmanız gereken bizler ulaşmak olacaktır veya ulaşmak olmalıdır. Çünkü bu gibi durumlarda sizlerin müdahale etmesi demek olayın daha da büyümesi anlamına gelir. Biz Çanakçı vidanjör hizmeti vererek sizlere daha da profesyonel bir hizmet sağlamaktayız. Buda demek oluyor ki bize ulaştığınız andan itibaren emin eller ve teknik tesisata sorunun çözümü için teslim etmiş oluyorsunuz. Profesyonel olan ekibimiz tam teknik tesisat ile öncelikle sorunun nerede olduğunu çözmeye çalışırken sonrasında tespit ettiğimiz tuvalet tesisatı tıkanıklığı hakkında işlem yapmaktayız. Bu sayede sorun olduğu yerde çözülmüş olurken aynı zamanda diğer tesisat hatlarınızda zarar görmüyor demektir.

Çanakçı Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Herhangi bir gider tıkanıklığı dediğinizde ilk olarak aklınıza gelecek olanlardan bir tanesi tabi ki tuvalet tıkanıklığı olacaktır. İşte bu sebep ile tuvalet tıkanıklığı sorunu ile karşılaştığınız andan itibaren tek yapmanız gereken haftanın yedi günü sizler hizmet vermek adına çalışan bizlere ulaşmanız olacaktır. Bu sayede bizler sorunun nerede olduğunu bir gider tıkanıklığı mı yoksa herhangi bir taş veya toprak sonucu tıkanmamı olduğunu işinde son derece profesyonel olarak çalışan ve sizlere yardımcı olmak adına bu işe girişmiş olan ekibimiz tarafından tespit ederek başlamaktayız.  Sorunun tespiti yapıldıktan sonra ise herhangi bir acemi gibi müdahale yapmıyoruz adeta bu işin bir doktoru gibi son derece profesyonel bir şekilde tamamı ile son teknoloji olan cihazlarımız sayesinde sizlerin sorununa çözüm buluyoruz. Çanakçı tuvalet tıkanıklığı konusunda her daim size hizmet vermekteyiz. Bu gibi bir sorun ile karşılaştığınız anda sizlerin müdahale etmesi demek tuvalet tesisatı tıkanıklığı problemini daha da ileri bir seviye taşıyarak tesisatınızda zarar oluşmasına sebep olmanız demektir. Vidanjör gibi bir ekipman ile tamamı ile sorunun olduğu bölge temizlendikten sonra bir daha tesisatınızın komple boşalması ve temizlenmesi için tekrar bir temizlik yapmaktayız. Bu hizmeti ise haftanın her günü ve her saati sizlerle buluşturuyoruz.

Çanakçı Lavabo Tıkanıklığı Açma 

Antalya’nın güzide semtlerinden bir olan Çanakçı her gün nerede ise binlerce kişiyi konuk olarak ağırlarken orada yaşayan insanlara ise her zaman ayrı bir güzellik katmaktadır. Fakat Antalya gibi bir yerde yaşıyor iseniz ve özellikle Çanakçı gibi bir yerde yaşamanız demek bazen büyük sorunlar ile karşılaşmanız demektir. İşte bunlardan bir tanesi ise Lavabo tıkanıklığı olmaktadır. Bu sorun ile her zaman baş etmek adına genel de klasik yöntemler veya kulaktan duyma yöntemler kullanmaya çalışırız fakat klasik bir yöntem kullanmak yerine bazen profesyonel olarak destek almanız sizler için daha iyi olacaktır. Bu profesyonel desteği sağlamak adına bizler burada bulunuyoruz.

Çanakçı Lavabo Tıkanıklığı Nedir

Genel olarak karşılaşılan bir sorun olmasına rağmen her zaman klasik bir yöntem ile çözmeye çalıştığımız mutfak lavabo tıkanıklığı konusu hakkında hiçbir zaman merak ederek bu nedir diye düşünmemişsinizdir. Fakat biz sizin için düşünerek bunun açıklamasında bulunduk. Genel olarak herhangi bir cismin mutfak gider borusunu tıkaması ile birlikte oluşan bu sorunun tama olarak açıklaması ise gider borusunun çapından fazla bir cismin geçmesine izin vermemesi olayı da diyebiliriz. İşte bu gibi sorunlardan bir diğeri banyolardan bulunan lavabo gideri tıkanıklığı hemen hemen burada ki lavabonun tıkanıklığı ise şu şekilde açıklanabilir ki çok fazla birikintinin boru yoluna yapışması sonucu yukarıdan gelen suya geçiş vermemesidir.

Çanakçı Lavabo Tıkanıklığı ve Sebepleri

Hemen her zaman merak edilen lavabo tıkanıklığında aslın iki tip lavabodan bahsetmek mümkündür. Bunlardan bir tanesi mutfak lavabosu bir diğeri ise banyolarda kullanılan lavabolardır. Özellikle bahsedilen lavabo tıkanıklığını mutfak lavabosu tıkanıklığı olarak bahsedebiliriz. Bunun en teme sebebi ise genel olarak zeytin çekirdekleri veya çok fazla derece yağlı atıkların lavaboda yıkanmasıdır. Şu şekilde açıklanabilir ki sizlerin gittiği sandığı yağlı atıklar aslında giderlerden veya borulardan gitmiyor. Gitse dahi çok az bir kısmı boru içerisinde yapışarak bir süre kalın bir tabaka oluşumu ile birlikte sizlerin daha sonra gidere verdiğiniz suyun geri basmasına neden olabilir.  Banyo lavabonuzun giderlerinde oluşan tıkanıklığın en temel sebeplerinden bir tanesi ise genel olarak traş olduktan sonra gittiği sandığımız kıllar veya saç taradıktan sonra ki durumlarda oluşmaktadır. Zamanla oluşan birikinti yine suyun geri basmasına veya giderin tıkanmasına neden olmaktadır.

Çanakçı Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Kontrol Edilir

Lavabo tıkanıklığı ile karşılaştığınız anda ilk yapmanız gereken suyun daha fazla geri basmaması adına suyunuzu kapatmak olacaktır. Daha sonrasında yapmanız gereke işlem ise lavabonuzun alt kısmına herhangi bir su akıntısı olmaması için bir leğen veya kap koymak olmalıdır. Buna bağlı olarak belirtmeliyiz ki Çanakçı lavabo tıkanıklığı gibi konularda bizler sizlere daha detaylı olarak yardımcı olabiliriz. Bu gibi önlemlerinizi aldıktan sonra eğer kapatabiliyor iseniz vanalarınızı kapatmanızı öneririz.  Şunu da belirtmek gerekiyor ki aynı zaman da bu gibi durumlarda kesin olarak siz müdahale etmemeli bizlere yani bu iş içi özellikle çalışan kişilere haber vermelisiniz. 

Çanakçı Lavabo Tıkanıklığı ile Nasıl Baş Edilir

Öncelikle belirtmeliyiz ki herhangi bir lavabo tıkanıklığı söz konusu olduğunda sizler kesin olarak müdahale etmeden bizlere yani işlerini profesyonel olarak yapan ve profesyonel olarak bir ekip ile çalışan kişilere başvurmalısınız. Klasik olarak yapılan bir yöntem ile müdahale etmeye çalışırsanız ki bu yöntemlerde genel olarak sizleri için geçici bir biçimde çözüm olmaktan başka bir yol değildir. Bu yöntemler ile kesinlikle lavabolarınızın tıkanıklığı kısa bir süre tekrar olacaktır. Tekrar lavabo tıkanıklığı ile mücadele etmek yerine profesyonel olarak hizmet veren bizler uzun bir süre lavabo tıkanıklığına çözüm bulmanız demek bir daha uzun bir süre bu tekrarlamaması demektir.

Çanakçı Lavabo Tıkanıklığı Çözümleri 

Mutfak lavabosu tıkanıklığında bizler ile çok daha hızlı bir çözüm üretebilirsiniz.  Bizler tamamı ile mutfak lavabosu tıkanıklığı konusun da kendini iyice geliştirmiş olan bir ekip ile birlikte aynı zamanda da bu konuda kullanılacak olan son teknoloji ekipmanlar ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bu ekipmanlar sayesinde lavabonuzda ki tıkanıklığı gider borunuzun neresinde olduğunu bularak olaya müdahale ediyoruz. Kullandığımız bütün aletler son teknoloji olup hemen hepsi yurtdışından özel olarak getirtilmektedir. 

Çanakçı Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Genel olarak hayatımızda en çok ev hanımlarının karşılaştığı bir sorun olan lavabo tıkanıklığı konusunda biz sizler son derece özel alet ve kip ile yardımcı olmaktayız. Öyle ki bu konu da yurt dışından getirmiş olduğumuz aletler ile tıkanıklığın lavabonuz da nerede olduğunu gösteren bir cihaz yardımı ile önce tıkanıklığın nerede olduğunu buluyoruz. Sonrasında ise kesin olarak çözüm üretebilmek adına neler yapacağımıza bakarak en kısa sürede lavabonuzun tıkanıklığı giderilmektedir.  Lavabo gider tıkanıklığı ile karşılaştığımızda borunuza salınan küçük bir ince hortum yardımız ile önce lavabonuzun içi görüntüleniyor. Bu sayede tıkanıklığa neden olan cisimler belirlenip lavabonuz veya gider borunuz hasar görmeden olaya müdahale ediyoruz.  Bu gibi bir profesyonel çözüm için ise yedi gün yirmi dört saat sizlere hizmet vermekteyiz.

Çanakçı Lavabo Tıkanıklığı ve Kesin Çözümü

Mutfakta veya banyonuzda oluşan lavabo tıkanıklığı konusunda artık sürekli olarak karşı karşıya kalıyor iseniz o zaman bir uzman tarafından yardım almanız gerekmektedir. Genel olarak ev hanımlarının mutfak lavabo tıkanıklığı ile karşı karşıya kaldığı bir durum var ise kesin olarak bizim ile irtibat kurmalısınız. Bunun için ise gece veya gündüz hiç fark etmeksizin Çanakçı lavabo tıkanıklığı konusunda her zaman hizmet vermekteyiz. Yedi gün yirmi dört saat bizler ulaşarak artık bu soruna profesyonel bir ekip tarafından kesin olarak çözüm bulmalısınız. Aksi takdir de sizlerin uygulayacağı çözümler geçici bir çözüm olup kısa sürede tekrarlayacaktır. Bu sebep ile bizler özel olarak bu gibi durumlar ile mücadele eden bir ekip ile sizlere yardımcı olabiliriz.  Mutfak lavabonuz da yapacağınız yanlış bir müdahale sonucunda olayı evinizin mutfağında tamamı ile pis bir kokuya bırakmamak adına bu gibi durumlarda kesinlikle bize ulaşmalısınız. 

Çanakçı Banyo Lavabo Tıkanıklığı

Banyolarınız da genel olarak karşılaştığınız bir sorun olan lavabo tıkanıklığı konusunda her zaman kendi yöntemleriniz işe yaramayabilir. Belki o an için durumu kontrol altına almış olabilirsiniz fakat kısa bir süre sonra karşılaşacağınız bir başka tıkanıklık konusu sizlerin banyosun da felaket bir görüntüye sebep olabilir. Bu neden ile lavabo tıkanıklığı ile karşı karşıya kaldığınız da bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Son derece sağlam ve bu iş için kullanılan ekipmanlar yardımı ile önce sorunun gider borunuzun neresinde olduğu tespit edilecektir. Bunun sayesin lavabonuz da herhangi bir hasar olmadan veya gider tesisatınızda herhangi bir hasar oluşmadan direkt olarak olaya müdahale edilmektedir. Görüntüler sayesinde sorunun nedeni belirlenip ona göre müdahale edilmektedir. Eğer sorun bir birikme ise bunu tamamı ile ilaçlı yöntemler ile hallederken daha büyük bir neden ise bu sefer ise basınç yöntemi kullanarak müdahale ediyoruz. Bu sayede lavabo giderinizin kullanım ömrü daha da uzamaktadır.

Çanakçı Mutfak Tıkanıklığı Açma

Ev ya da ofis tarzı iş yerlerinde sıklıkla kullanılan mutfaklar, genel sistemi itibariyle lavabo ve bu lavabonun gideri olan boruya sahiptirler. Bu kısım belki de mutfaktaki genel işleyişinin can alıcı noktasıdır. Çünkü çok basitçe çay ya da kahve içmek için çeşmeden gelen suya ihtiyacınız vardır veya içme işlemi sonrasında çıkan bulaşıkların bir şekilde yıkanması gerekir. Ayrıca evlerde günlük yeme ihtiyacının giderilebilmesi adına yine merkezi öneme sahiptir.  Fakat mutfak lavabosunun bu işlevi beraberinde birtakım kullanım sorumluluklarını da getiriyor. Kullanımdan kasıt, tıkanmaması adına yapılması gereken bazı uygulamalar ve birtakım dış faktörlerdir. Bunların ayrıntılı biçimde incelenmesi gerekiyor. Ancak oluşan ciddi tıkanıklık sorunları için bir profesyonel yadım almanız gerektiği aşikâr. Müşterilerimiz için bu alanda uzun zamandır faaliyet gösteren tecrübeli Çanakçı mutfak tıkanıklığı açma firmamıza başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Mutfak Lavabosu Neden Tıkanır?

En çok tıkanma sorunu yaşanan mutfak lavabolarında tıkanmaya neden olan başlıca sorun kullanımdır. Genel bir ifadeyle içerisinde günlük fark ederek ya da etmeyerek bırakılan parçalar, zaman içinde birikinti haline dönüşür ve gideri sağlayan boruyu tıkar. Önce kısmi tıkanıklıklar görülür, sonra da tamamen içine su almaz hale gelebilir.  Örnekle netleştirmek gerekirse, çay demlediğinizi varsayalım, onun temizlenmesi sırasında tanelerini tam olarak çöpe dökmeden lavaboda yıkarsanız bu taneler birikinti için ideal bir malzeme olacaktır.  Yine yemek atıklarının olduğu tabakların temizlenmesi sırasında taneli kısımların dikkatsizce lavaboya dökülmesi, sonradan donma ihtimali olan hayvansal yağlar vs. tıkanma nedenleri olacaktır. Tabi bu gibi kişisel kullanım nedenli tıkanmalar dışında bazen suyun çok kireçli olmasına bağlı olarak bölgesel verim düşüklüğü de görülebilir. Genel şebeke suyunda çok kireç varsa bu durum devamlı suyun temas ettiği alanlarda birikintilere neden olabilir.  Örneğin lavabo içindeki deliklerin hemen alt kısımlarında ya da gider borusunun bağlandığı alanda bu görülebilir. Son olarak borunuzun şeklini değiştirmesi ve tesisatın hasar alması gibi nedenlerden dolayı da fark edilmesi güç tıkanmalar oluşabilir.

Ne Zaman Başvuru Yapmalıyım?

Bazı mutfak lavabosu tıkanıklıkları birkaç pompalama işlemi sonrasında eski verimliliğine kavuşabilir. Bunda kısa süreli ve önemsiz bir tıkanma söz konusu olduğu için servis talebinde bulunmanıza gerek kalmaz.  Zaten marketten alınan bazı kimyasal ilaçlar yardımıyla da açabilirsiniz. Ancak bazı tıkanmalar evinizin su basmasına neden olacak şekilde ciddi olabilir. Daha net bir ifadeyle rutine bağlayan mutfak tıkanma sorunlarında ve büyük çaplı tıkanıklıklarda acilen yardım istemeniz gerekir.

 

 

Başvuruları Nasıl Yaparım?

Firmamıza başvuru yapmak istediğinizde öncelikle iletişim bilgilerine ulaşmanız ve sonra da telefonla taleplerinizi iletmeniz gerekmektedir. Bulunduğunuz yerin adresini, zaman açısından müsait olma durumunuzu ve de sorunun aciliyeti konusunda bilgi vererek talep oluşturabilirsiniz. Başvurunuz sırasında gider borusunda ya da genel durumda bir anormallik olup olmadığı konusunda da bilgi verebilirsiniz. Sorunun olası kaynaklarının belirlenmesi adına bu da önemli bir durumdur.  Tıkanma sorunu ne kadar çabuk ve doğru tanımlanırsa, çözümü için de o kadar çabuk biçimde harekete geçilir.

Tıkanma Kaynaklarını Bulma

Talebinizi iletmenizin ardından uzman ekip elemanları verilen adrese gerekli donanımla birlikte geleceklerdir. Tıkanmaya neden olayların kaynaklarının bulunması için tüm işlemler yapılır. Bu esnada çevrenin sudan zarar görmemesi için sizin önceden etrafı boşaltabilir, halıları kaldırabilir ve bez -havlu benzeri işe yaramaz parçalar getirebilirsiniz. Çünkü tamirat sırasında bazen akıntılar olabilmektedir. İşlem devam ederken gider borusunun değişmesi gerekiyorsa bunun için uygun malzeme seçimi gerçekleşir ve sorun çözülür. Tabi değişiklik öncesinde bağlantı noktalarında var olan pislikler de temizlenir. Çoğu zaman borunun bitti yerdeki delik kapanması lavabo tıkanması sorununa neden olur. Pis koku oluşması ve siyah su görünümü normaldir. Uzun süreden beri temizlik yapılmadığını gösterir.

Rutin Bakım Yaptırmanın Önemi

 Evimizde günlük hayatta devamlı kullandığımız ancak çok da önem vermediğimiz bazı bölümler rutin bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Kombi kadar olmasa da mutfak lavaboları da rutin bakım gerektirmektedir.  Özellikle bina yapısı eskiyse ve mutfağı çok kullanıyorsanız, ayrıca tıkanmayı önleyen bir delik dışında ekstra tel kullanma alışkanlığınız yoksa bunu yaptırmanız daha büyü sorunların ortaya çıkmasını engellemek için önemlidir.  Rutinden kasıt nedir şeklinde bir soru sorulursa da senede 1 kere olabilir. Bunun zamanını aslında siz de belirleyebilirsiniz. Yani lavabonuzda son dönemlerde sık sık küçük tıkanmalar oluyorsa genel tesisat bakımı yaptırabilirsiniz. Bu sayede sonradan malzeme değişikliği gibi ekstra durumlara daha çok para vermeye de gerek kalmaz. Zaten temel tesisat malzemeleri uzun süre dayanıklıdır, ancak işlevini yitirdiğinde değişim ister.

Gider Borusunun Tıkanmasını Engellemek İçin Ne Yapılmalı?

Genel bir fikir vermesi adına mutfak lavabosunun tıkanmasını engellemek için günlük hayatınızda alacağınız bazı önlemler işe yarayacaktır:

 • Lavabo içine katı ve küçük parçaların olduğu yiyecek- içecekler dökmemek.
 • Sonradan katılaşma ihtimali olan hayvansal yağlar dökmemek,
 • Her zaman deliklerin üst kısmında ikinci bir filtre bulundurmak,
 • Arada bir marketlerden alınan açıcıları kullanmak, tıkanmayı beklememek.
 • Çok uzun süre pis kalmasını engellemek şeklinde sıralanabilir. Tesisatın içinde yer edecek ve akışı engelleyecek her şeyden kaçınmak gerekir.

Profesyonel Tıkanıklık Açma İşlemleri

Çanakçı’ta hizmet veren firmamız, gelen lavabo tıkanıklık açma talepleri sonrasında harekete geçmeden önce sorunu çözme yöntemi geliştirir. Yani tesisatın değişmesine gerek yoksa, basit bir tıkanıklık gibi görünüyorsa profesyonel hizmetler için geliştirilen özel kimyasal maddeler kullanılır. Bu maddeler borunun ve bağlantı yerinin içinde biriken her yeri temizleyerek akışı sorunsuz hale getirir.  Eğer tesisatın değişmesi gerekiyorsa da bunun için gereken teknik donanım kullanılır ve yeni boru gibi malzemeler uygun biçimde yerleştirilir.  Bu süreçte firmamızın bakış açısı sizin memnuniyetiniz üzerine kuruludur. Yani gereksiz yere fazladan işlem yapılarak haksız kazanç alma gibi durum söz konusu değildir.  Sorunun çözümü ne ise bu doğrultuda işlem yapılır. 

Tıkanıklık Açma Ücretleri Ne Kadar?

Fiyatlandırma konusu her hizmet alan kişinin en çok merak ettiği kısımdır.  Bunun için firma politikamız gereği tek bir fiyatlandırma şeklinden bahsedilemiyor. Aslında durumun kendisi gereği standart rakamları bulmak mümkün değil. Her talebin sorunu ve de çözümü farklı olduğu için lavabo tıkanıklık açma fiyatları standart olamıyor.  Örneğin bazı sorunlarda parça değişimi ihtiyacı olabilirken bazılarında da buna gerek kalmadan basitçe işlem bitebiliyor.  Parça değişiminde tahmin edileceği gibi daha fazla rakamlar görülebilir. Bunun dışında tıkanıklığın büyüklüğü, ekstra kullanılması gereken teknolojik cihazların olup olmaması da fiyatlarda belirleyici.

Tesisatın Farklı Bölümlerinde Tıkanıklık Sorunu Olursa

Firmamızın hizmet verirken takip ettiği hizmet politikası, sorun kaynağının doğru şekilde tespit edilmesidir. Buna göre lavabo borusu tıkanma sorununda için öncelikle daireniz içindeki tesisatınızda, ulaşılabilir bölümlerdeki yerler için çözüm geliştirilir. Ancak bazı istisna durumlarda temas edilemeyecek kadar farklı yerde tıkanma oluşabilir. Bu gibi hallerde de duvarın yıkılması söz konusudur. Genel bir pislik oluşturacağı için bu durum göz korkutmaktadır, ancak firmamız işlem bitiminde genel kaba temizliği yok etmekte, bu konuda size yardımcı olmaktadır.   

Çanakçı Tıkanıklık Açma

Evlerde ve işyerlerinde aslında çok önemli roller üstlenen lavabo, tuvalet gibi malzemeleri genel anlamda pek önemsemeyiz ta ki tıkanıp da canımıza yetene kadar. Özellikle lavabolar daha geniş kullanım alanlarına sahiptir, mutfak, banyo ve tuvaletlerde sıklıkla kullandığımız ve temizlik için önemli olan bu eşyaların giderlerinin tıkanması yavaş akması ya da hiç akmaması hayatı çileden çıkarmaya yeter. Özellikle Antalya gibi büyükşehirlerde alt yapısı sağlam olsa dahi sürekli kullanılan bir sistemdir, ilçelerde bulunan otellerde yerel bölge halkından daha çok etki sağlar. Antalya’nın en kalabalık nüfusa sahip ilçelerinden Çanakçı’ta oluşan bütün giderlerinizde tıkanıklar ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlarda Çanakçı tıkanıklık açma servisi ile iletişime geçerek profesyonel destek alabilirsiniz.

Banyo Gideri Tıkanıklık Açma

Özellikle evlerde en çok gidere sahip olan yerler arasında olan banyolarımız bütün evin temizliği açısından oldukça önemlidir. Normal banyo gideri, çamaşır makinesi gideri, lavabo gideri ve klozet gideri olmak üzere bütün giderler fazlası ile kullanılınca tıkanma riski yüksek olan yerlerdir. Aslında tıkanmanın ilk belirtileri suyun yavaş akması ve giderden koku gelmesi gibi can sıkıcı durumlarla karşılaşılır, bu tür büyük hasar verebilecek giderlerde iyice tıkanması beklenilmeden profesyonel yardım için gider tıkanıklık açma servis hizmeti veren firmamızla irtibat kurabilirsiniz. Kameralı gider tesisatı gözlemleme tekniği ile tıkanıklığı tespit edilir ve etraf kirletilmeden fayanslar ve borular sökülmeden çözüme kavuşturulur.

Mutfak Gideri Sorunları

Tıkanma riski yüksek olan bir diğer gider kullanımı da mutfaklarımızda yer alır, mutfaklarda hem lavabo hem bulaşık makinelerinin giderlerinin ortak kullanıldığı hatta bazen çamaşır makine giderlerinin bile eklendiği durumlar vardır. Özellikle bulaşık ve yemek artıkları ile daha da fazla koku ve tıkanıklığa sebep olmaktadır, karşılaşılan tıkanıklık durumlarının kolayca tespiti ve onarımı için sizde vakit kaybetmeden firmamızın sağladığı lavabo tıkanıklık açma hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Antalya’nın bütün ilçelerine ve şehir merkezine tam donanımlı ekipmanlarımız ve eğitimli personelimiz ile hizmet vermekteyiz. İster bireysel isterseniz de kurumsal olarak bütün gider tıkanıklarında ve vidanjör kiralama konularında her türlü yardımlarınıza hazırız bir telefon etmeniz yeterli.

Kanalizasyon Gideri Açma

Gider tıkanıklıklarının içinde belki de en kötüsü ve hoş olmayanı kanalizasyon gideri tıkanmasıdır, kokuların berbatlığı bir yana su geri tepmesi ile taşma durumu yaşanmasında ortaya çıkan felaket tablo bir yana diyebiliriz. Böyle bir manzara ile karşılaşmak istemiyorsanız tedbirinizi baştan almalısınız. Özellikle oturduğunuz ev eski ise mutlaka bir ön çalışma yapılması gerekmektedir, bütün ilçe ve semtlere hizmet veren firmamız son teknoloji donanımları ile nerede olursanız olun hizmet vermeye hazırdır. Yaşadığınız kanalizasyon sorunlarında bir telefon ile evinize gelinir ve sorun tespit edilir böylece en uygun yöntem seçilerek kanalizasyon gideri açma işlemi kırılıp dökülmeden etraf kirlenmeden halledilir. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur bu bakımdan da müşterilerimiz desteği ile Antalya’nın lider firmaları arasına girmeyi de başardık.

İş Yerlerinde Lavabo Gideri Sorunu

Pis su giderlerinin tıkanması sadece ev ortamında değil ekmek tekneleri işyerlerinde de büyük sıkıntılara sebep olmaktadır, özellikle Antalya gibi turistik bir bölgede işyerleri için kötü ve olumsuz bir durumdur. İşletmenizin hangi sektörde hizmet verdiği önemli değildir ancak gelen ziyaretçilerin kötü manzaralar ile karşılaşmaları da an meselesi olabilir. Bu yüzden işyerleri için özel olarak tavsiye ettiğimiz sezon başlamadan hemen öncesinde bütün gider tesisatını kontrol ettirmeleridir, özellikle otel ve pansiyon tiplerinde sezon başı ve sonunda yapılması daha uygun görülür. Firma olarak bizlerde esnafımıza destek olmak adına kontrol ve lavabo gideri açma hizmetleri konusunda çeşitli kolaylık ve indirimler sağlamaktayız. Sizde ekmek teknenizi riske atmak istemiyor ve kaliteli hizmetten uygun fiyatla istifade etmek istiyorsanız hemen telefon numaramızdan veya internet sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bu sektörün kişisel ya da kurumsal ayrımı olmaz arayın hemen gelelim.

Sağladığımız Ekstra Hizmetler

Bütün Antalya ili ve ilçeleri kapsamında bireysel gider açma ve benzeri hizmetlerde çalıştığımız gibi çeşitli kurumların özellikle inşaat alanlarındaki firmalar içinde ayrıca vidanjör kiralama ve kanal açma, bakım ve tamiri gibi işimizin gereği diğer faaliyet alanlarında da hizmet vermekteyiz. Ayrıca haftalık ya da aylık periyotlarla çevre illerimiz ve ilçelerini de kanal açma hizmetleri sunmaktayız. Üstelik firmamız dâhilinde çalışan vidanjör operatörleri ve tesisat ustaları sayesinde tıkanıklığın giderilmesi veya onarılması durumlarında ekstra masrafa ihtiyaç duyulmadan hepsi bir fiyatla halledilmektedir. Kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerimiz sayesinde vidanjör ve tıkanıklık açma denilince akla ilk gelen firma olmayı da başarmış durumdayız.

Yeni Evlerde Gider Tıkanıklığı

Gider tıkanıklığı sorunları hep eski binalarda olur diye düşünülmesin, yeni yapılan binalarda da sıkça karşılaşılan bir durumdur. Tesisatın düzgün ve uygun şekilde döşenmemesi, kaba temizliği yapılırken inşaat pisliklerinin giderlere akıtılması ya da bağlantılı olunan ana kanalizasyon hattının sorun çıkarması gibi çeşitli nedenlerden yeni diye bahsettiğimiz evlerin giderleri de tıkanabiliyor. Aslında tıkanıklığın giderilmesi veya yeni kanal açma gibi işlemler oldukça kolay olarak nitelendirebiliriz, firmamız gibi nereden başlayacağını biliyorsanız oldukça kolaydır. Giderlerinizin nerede ve neden tıkandığını çözebilmek ve müdahale edebilmek için kullandığımız kameralı sistem ile arızayı anında tespit edebilir ve sorunu kaynağından hallederiz.

Ortak Alanlarda Kanalizasyon Tıkanıklığı

Giderlerin ve kanalizasyonların tıkanması özellikle ortak kullanım alanı olan kamu kuruluşlarında büyük bir sıkıntı olur. Okul, hastane, otogar gibi toplumun beraber kullandığı alanlarda yaşanılan kanalizasyon tıkanıklıkları hem personel hem de vatandaş için can sıkıcı bir durumdur ki hastanelerde daha bir önemli hijyen açısından. Bu tür kamusal alanlarda yaşanılan kanalizasyon gider tıkanıklığı durumlarında hiç vakit kaybetmeden hemen firmamıza ulaşarak hızlı ve etkili çözüme kavuşabilirsiniz. Hata affetmez müdahaleler söz konusu olduğunda deneyimli ve eğitimli personellerimiz ile yardımınıza hazırız ve Antalya’nın neresinde olursanız olun hizmet kalitemiz değişmeden mümkün olduğu en kısa sürede sorununuzu çözeriz. Sizde kaliteli ve hızlı çözüm arıyorsanız telefon numaralarımızdan, whatsapp hattımızdan ya da internet sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Gider Tıkanıklığına Hızlı ve Kalıcı Çözümler

Çoğu tesisatçılar gider tıkanıklığı sorunlarında ekipman yetersizliğinden ya da tekrar çağırılmak için sorunların temeline inmeden müdahalede bulunur. Ancak unutulan bir durum vardır ki işçilikten memnun kalmayan müşteri bir daha asla aynı kişi ya da firma ile çalışmaz. Firmamız her daim önceliğini müşteri memnuniyetine vererek öncelikle yaptığı işi hızlı ve kalıcı çözümler ile halleder. Tabi bazen sorunun kökü masraflı veya işçiliği çok olabiliyor böyle durumda da kafamıza göre değil müşterimizi bilinçlendirerek izlenecek yolların aşamaları ve maliyetleri anlatılarak müşterinin onay vermesi durumunda işlemlere başlanır. Böylesine dikkatli ve titiz çalışan firmamız güvenirliği sayesinde her geçen gün daha da güçlenerek hizmetlerine devam etmektedir, Antalya’da tıkanıklık açma konusunda uzman seviyesine gelen ve hizmet yeterlilik belgesine sahip olan ender firmalardan biriyiz. Bir telefonunuz ile geliriz ve tüm giderlerinizdeki sorunları kesin ve kalıcı olarak çözerek müşterilerimizi memnun ederek ayrılırız. Üstelik ücretsiz keşif hizmeti de sağlamaktayız.

Çanakçı Gider Açma

Basit bir teknik tanım yapılırsa gider, banyo- mutfak alanlarında yer alan su gideri sistemidir. Borular ve bu boruların bağlı olduğu ana tesisat vardır.  Birbirinden bağımsız gibi görünen ancak aslında conta gibi birtakım bağlayıcı parçalar sayesinde birleşen bu bölümler, zamanla kullanıma da bağlı olarak tıkanabilir. Hayatın devamı sırasında bu alanları sıkça kullandığımız düşünülürse aslında yıllar geçtikçe tıkanmaların da artacağı görülebilir. Kaldı ki eski binalar bunun için ideal zeminlerdir. Söz gelimi bu sektörde uzun zamandan beri var olan firmamız müşterilerimize uzun vadede çözüm olmayı hedefler. Çanakçı gider açma firmamıza taleplerinizi karşılamak için başvurabilirsiniz.

Banyo ve Mutfak Gideri Neden Tıkanır?

Banyo ve mutfaklardaki lavabolar, farklı nedenlere bağlı olarak tıkanabilir. Bu bölgelerde çok fazla tıkanma sorunu olması aslında kullanımdaki bazı sorunların göstergeleridir. Daha açık bir ifadeyle, banyo yaparken dökülen saçlar delikten içeri girer ve bir süre sonra tıkanma yaratır. Yine mutfaklarda lavabo tıkanma nedenleri daha fazladır. Lavabonun içine her şeyin atılması başlıca nedendir.

Robotla Mutfak Lavabosu Açma

Evlerde-iş yerlerinde en çok rastlanan sorunlardan birisi mutfak lavabosu tıkanma sorunudur. Hayatınızı kabusa çevirmeden önce yaşanan sıkıntıların çözümü için robot kullanımı ile tıkanıklık açan firmamız başvuru yapabilirsiniz. Tabi sadece mutfak lavaboları için değil aynı zamanda banyo, küvet gibi yerler için de robot kullanılarak tıkanıklık sorunu çözülmektedir. Özel bir çalışma sistemi olan robotlar, kısa sürede tıkanıklık olan yerdeki birikintiyi yok etmekte ve sorunu kesin şekilde çözmektedir.

Boru Değişimi Her Zaman Gerekir mi?

Tıkanma sorunun olduğu borular bazı durumlarda değişebilir, ancak her zaman değişmesine gerek yoktur. Sadece artık işlevini yapamaz hale geldiğinde yeni bir tane daha olması gerekir. Temiz ve yeni bir boru genel tesisata da iyi gelecektir, ancak tesisatın ilerideki görünmeyen bölümlerinde bir tıkanma varsa bunun için bir yere kadar fayda sağlar.  Yani kıs süreli çözümler için boru değişimi alternatiftir. Sorun daha ciddi bir yerdeyse asıl o bölümün iyileştirilmesi gerekir. Bu açıdan firmamızdan her şekilde güvenle hizmet alabilirsiniz.

Tıkanma Sonrasında Oluşan Durumlar

 Evinizde ya da lavabo olan herhangi bir yerde tıkanıklık olduğunu gösteren belirtiler vardır. Bunları takip ederek olası sorunların önüne geçebilirsiniz:

 • Tıkanma durumu başladığında lavabodan suyun geç gitmeye başlaması görülür.
 • Tıkanıklık sonrasında pis sular gitmemeye başlar ve giden suyun geri gelmesi durumu olacaktır.
 • Bulaşık makineleri olan mutfaklarda tıkanmanın nedeni genelde yağlanmadır. Bunu bilmekte yarar var.
 • Lavabo tıkanma sorunu sonrasında alt kattan sızıntı şikayetleri alabilirsiniz. 
 • Eski bir binadaysanız genelde gider hattında yüksek oranda kireçlenme durumu vardır.

Tıkanıklığı Önlemek İçin Yapılması Gerekenler

Tıkanıklık sorunun devamlı olmaması ya da uzun vadede size kötü dönüşlerin gerçekleşmesi adına bazı önlemler almakta yarar var.  Gider tıkanıklığını önlemek için yapılması gerekenler şu şekilde sıralanabilir:

 • Banyoda deliklere kıl, tüy, sabun parçaları vs. atılmaması, mümkünse pisliklerin toplanacağı bir alan olması
 • Mutfaklarda taneli yiyecek ve içeceklerin artıklarının lavaboya dökülmemesi. Özellikle çay posası, sonradan donabilen yağlar konusunda hassas davranmak, mümkünse bir tane daha küçük delikli teller kullanmak.
 • Senede bir ya da iki kere rutin bakımların yapılması.
 • Arada bir doğal tıkanıklık açma yöntemlerini kullanmak,

Basit Sorunlar İçin Tıkanıklık Çözümleri

Yaşanan lavabo tıkanıklıkları sorunu için kendi alacağınız bazı önlemlerle beraber çözüm getirebilirsiniz. Özellikle ufak çaplı tıkanma sorunları olduğunda en azından o an için sorunu çözecek çözümlerden bahsetmek gerek.  Bu işlemler şöyle sıralanabilir:

 • Sirke ve tuz ile tıkanıklık açma
 • Pompa kullanarak açma
 • Tel ya da elbise askısı ile tıkanıklık açma
 • Lavabo açıcı kullanma şeklindedir.

Çözümler genelde kısa mesafe tıkanıklık çözüm için idealdir ve sonuç verir.  Yani deliklerin hemen yakınındaki tıkanma işlemleri makine işlemine gerek kalmadan da halledilebilir.  Ne zaman firmaya başvuru yapılacağını sorarsanız da tıkanıklığın bir türlü geçmemesi durumu ve su basma halleri baz alınabilir. Daha da büyük sorunları engellemek adına bu gibi durumlarda hemen firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru Süreci 

Telefon, internet ya da doğrudan müracaat sonrasında başvuru yapabilirsiniz. İletişim bilgilerinizi yetkili kişilere vermeniz ve yaşadığınız sorunu kısaca anlatmanız yeterli olacaktır. Bazen su basma gibi olaylar görülebilir, bu durumda en kısa sürede firmamız size ulaşır.

Çanakçı Gider Açma 

Firmamız tıkanıklık açma işlemleri için Çanakçı’ta hizmetlerine devam etmektedir. Bölgede oluşan tıkanıklık sorunlarında kafanızda soru işareti kalmadan, güvenle ve kesin sonuca ulaşacağınızı bilerek firmamıza başvurularınızı yapabilirsiniz. Talepleriniz sonrasında uzman ekip aktif halde sorunun çözümü için çalışacaktır. Verilen adrese kısa sürede ve gerekli donanımla birlikte gelinir. Çözüm stratejisi gereği öncelikle sorunun kaynakları bulunur, sonra da ne tür bir ekipman kullanılacağına karar verilir. Tüm bu işlemler sırasında çevre temizliğine özen gösterilmektedir. Ancak genel olarak sorun çıkmaması adına önceden tamirat olan yeri boşaltmakta yarar olacaktır. Halılar lavabo tamiri sırasında ıslanabilir.

Gider Açma Fiyatları

Fiyatlandırma konusunda firmamızdan güvenle hizmet alabilirsiniz. Bütçenize zarar verecek bir rakam söz konusu olmamakla beraber her uygulama için farklı şekilde ücretlendirme yapıldığını belirtmek gerekiyor.  Sözgelimi parça değişimi, makineli tıkanıklık açma işlemleri basit tıkanıklıklara göre biraz daha fazla olabilmekte. Yani tıkanıklık açma fiyatları oluşan sorunun özelliği ile de doğrudan alakalı.  Ancak firmamızın her şekilde sizinle ortak bir çözüm sağlama amacında olduğunu da bilmeniz gerekmekte.

Çanakçı Lavabo Açma

Mutfak ya da banyolar için tıkanıklık açma yöntemleri konusunda bazı detaylara dikkat edilmesi gerekmektedir. Doğru olarak bilinen ancak bazı farklar nedeniyle yanlış olan bu uygumlalar farklı sorunların engellenmesi adına önemlidir.

 • Lavabo tıkanması için gereğinden fazla ve çok sık şekilde kimyasal madde kullanılırsa bir süre sonra artık diğer yerlerde sorun oluşmaya başlar. Örneğin delinme oluşabilir ve akıntı sorunu ile ayrıca uğraşmak durumunda kalırsınız.
 • Lavabo açıcılar fazla kullanıldığı zaman bağlantı noktalarında yer alan contaları eskitir.
 • Kola veya benzeri asitli şeylerin lavaboya dökülmesi zaman kaybından başka bir şey değildir. Tıkanıklığın giderilmesinde hiçbir etkisi olmaz.
 • Bazı durumlarda yapılan işlemlerin sonrasında bir kere daha tıkanma olmayacağı söylenir, ancak bu durumun gerçeklik payı yoktur.  Lavabolar, tesisatın farklı bölümlerinde görülen tıkanmalar nedeniyle de sorun yaratabilir. Bunun tespit edilebilmesi için kamera ile her bölgesinin incelenmesi gerekmektedir.

Kanal Açma Makinesi Kullanarak Tıkanıklık Açma

Gider hatlarında yer alan tıkanıklıkları açmaya yarayan bir yöntem kanal açma makinesidir.  Bu sayede kameralarla hattın iç kısmı görüntülenebilir ve çözüme kesin şekilde ulaşılır. Kamera kullanımı her zaman için daha kesin sonuca ulaşılmasını sağlar. Özellikle tesisatın görünmesi zor bölümlerindeki tıkanıklıkların ekstra yıkım işlemi olmadan çözülebilmesi için kritik öneme sahiptir. Her türlü kurumsal ya da bireysel başvurularınızda oluşan sorunun kaynağına yönelik kameralı kanal açma uygulaması yapılacaktır. Fiyatlandırma açısından makine kullanılmadan yapılan açma işlemlerine göre bir tık daha fazla ücret talep edildiğini bilmekte yarar var.   Firmamıza yapılan başvurularda da kameralı tıkanıklık açma hizmetinden fiyat ve kaliteli hizmet garantisi ile yararlanabilirsiniz.

Çanakçı Kanalizasyon Açma

Çanakçı Kanalizasyon Açma Hizmeti

Çanakçı kanalizasyon açma  hizmeti veren kuruluşumuz kanalizasyon tıkanıklığı yaşanmakta olunan bölgede görüntüleme cihazlarından faydalanarak işe nereden başlayacağına karar verir ve planlı bir çalışma ile mükemmel sonuçlar elde eder. Tıkanıklığın olduğu bölgede tıkanıklığa sebep olan nesneler görüntüleme cihazı sayesinde istisnasız görüntülenmektedir. Örüntüleme cihazının kullanılmasında ki amaç tıkanıklığa sebebiyet veren nesnelerin kütleleri doğrultusunda uygun kullanılması gerekli cihaza karar vermektir. Böylece istenilen sonuçlar kısa zamanda elde edilebilir. Firmamızın uygulama esnasında dikkat ettiği konular arasında tesisat borularına ve tesisatın kendine zarar vermeme çabası gözetilmektedir. Ikalı olan her türlü giderin firmamız tarafından açılması ile ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşmaktayız.

Kanalizasyonlar Nasıl Tıkanır?

Kanalizasyon tıkanıklığına birden fazla sebep gösterilebilir. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir:

 • Özellikle binaların giderlerinde  erimeyen cisimlere rastlanılması: Tuvaletlerde çöp kovalarının kullanılmaması yada çöp kovası bulunması halde tuvalet giderine atılmaması gereken cisimlerin çöp kovasıba değilde tuvalet giderine atılması ne yazık ki kanalizasyonların tıkanmasına neden olur.
 • Lavabolara yağlı yemek artıklarının dökülmesi katı cisimlerin zorla lavabo deliklerinden geçirilerek akıtılması gibi nedenlerle kanalizasyonlar tıkanmaktadır.
 • Özellikle sanayiilerde su giderlerine bazı tekstil parçalarının atılması, poşet ve kimyevi özellikleri olan bazı nesnelerin atılması durumunda kanalizasyonların tıkanması bu sebeplerle hızlanmaktadır. Buda esktradan masraf gerekliliğini ortaya çıkarmaktadır. 

Kanalizasyon Tıkanıklığı Nasıl Önlenir?

 • Bireysel olarak alınacak önlemlerin başında evlerde tuvaletlerin kullanımına ve lavaboya katı ve yağlı maddelerin dökülmemesine verilen önem söz konusu olmaktadır.
 • Tuvaletlerde muhakkak çöp kovaları bulundurulmalıdır. Çöp kovalarının yalnızca bulundurulması yetmeyeceği gibi kullanımına da önem vermek gerekir.
 • Tuvalet kağıtlarının, pedlerin ve çocuk bezi gibi katı maddelerin tuvalet giderine atılmaması gerekir. Aksi halde kanalizasyonlarda biriken bu maddeler kanalizasyonların tıkanmasına neden olur. Bu da fazladan yatırım, zaman kaybı ve ihtiyaçların karşılanmasının gecikmesidir.
 • Lavabolardan yemek artıklarının ve  yağların akıtılmaması gerekir. 
 • Yemek artıkları akıtıldığında diğer kişilerin akıttıkları yemek artıkları ile birleşen cisimler suyun yüzeyinde birikir ve kanalizasyonlarda ilerleyemez hale gelerek bazı bölgelerde tıkanıklığa neden  olurlar. Aynı şekilde yağ unsurları içinde durum bundan farklı olmamaktadır. 
 • Sanayii bölgelerinde var olan işletmelerin de atıklarını nereye atmaları gerektiği konusunda bilgi sahibi olmaları gerekir.
 • Özellikle imha gerektiren maddelerin doğada imhası gerçekleştirilmeli ve kanalizasyon tıkanıklıklarına önlem oluşturmalıdırlar.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Firmamız kanalizasyon nasıl açılır konusuna tam teşekküllü ekipmanları ile yaklaşmaktadır. Firmamız ilk etapta tıkanan boruların zarar görmemesi için gerekli önlemi işe koyulmadan önce alır. Tüm kalıtsal tıkanıklıkların açılmasında görüntülü cihazlardan yardım alınır. Görüntülü cihazlar ile tesisat borularının zarar görmeden açılması sağlanır. Böylece firmamızın diğer kanalizasyon hizmetlerinden ayrıcalığının yapıcı ve yıkıcı olması değil yalnızca yapıcı bir özelliğe sahip olması dikkat çeken en önemli ve gerekli bir un

 

Çanakçı Atık Su Borusu Açma, Çanakçı Atık Su Gideri Açma, Çanakçı Banyo tıkanıklığı açma, Çanakçı Bina dışı su kaçağı tespiti, Çanakçı Bina içi su kaçağı tespiti, Çanakçı Gider temizleme, Çanakçı Günısı petek temizliği, Çanakçı Kamera ile Boruları Görüntüleme, Çanakçı Kanal tıkanıklığı açma, Çanakçı Kanalizasyon açma, Çanakçı Kanalizasyon borusu açma, Çanakçı Kanalizasyon şebekesi bağlama, Çanakçı Kanalizasyon Tıkanıklığı Açılması, Çanakçı Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Çanakçı Kanalizasyon tıkanıklık açma, Çanakçı Kırmadan Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır ? , Çanakçı Kırmadan Rögar Yeri Tespiti, Çanakçı Klozet tıkanıklığı açma, Çanakçı Küvet duş gideri tıkanıklık açma, Çanakçı Lavabo açıcı robot makinası kiralama, Çanakçı Lavabo tıkanıklığı açma, {{repla